İnşaat süreçlerine ilişkin “mükemmelliyetçi” yaklaşımımız bizi yapılarda en yüksek mühendislik hizmetlerine götürür.

HAKKIMIZDA

Fiba Art İnşaat;

Biz kimiz?

Sunduğu her projede müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun yaşam alanları yaratma ilkesiyle 2001 yılında kurulan Fiba Art İnşaat, inovatif bakış açısını geçmişin tecrübeleri ile birleştirerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu anlayış ile 21 yıldır pek çok konut ve kamu binaları inşaat projeleri ile siz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Yapı sektöründe yenilikçi, çevreye duyarlı, insana saygıyı ilke edinmiş firmamız, her geçen gün müşterilerilerinin ihtiyaçlarını dikkate alarak projeler geliştirmektedir. Kaliteyi hedef belirleyen, güvenilir, dürüst ve nesiller boyu inşaat ve yapı sektöründe kalıcı olmayı amaçlayan bir serüvenin bizim hikayemiz olmasını arzuluyoruz.

Değerlerimiz;

Kalite
ve Güven!

21 yıllık tecrübemizle sizlere ayrıcalıklı yaşam alanları inşa etmek için hizmet vermeye devam ediyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne kalitemizden ödün vermeden, siz ve sevdiklerinizin güvenle yaşayabileceği yapılara imza atıyoruz.

Vizyonumuz;

Yenilikçi
yaklaşım!

Yapı sektöründeki yenilikçi yaklaşımımızla her zaman bir adım öndeyiz! Fiba Art İnşaat olarak sizlerin hayatına değer katacak çağdaş projelerimizle fark yaratmaya devam ediyoruz. Yapılarımız yeni dünyaya açılan bir kapı!

İlkelerimiz;

Topluma ve
Çevreye Saygı!

Hayatın keyfini doyasıya çıkaracağınız alanları ihtiyaçlarınıza en makul çözümlerle projelendiriyoruz. Sizlerin rahatı ve mutluluğu için projelerimizi insana ve çevreye saygı ilkesiyle hayata geçiriyoruz. Hedefimiz müşterilerimize şık ve fonksiyonel yaşam alanları yaratmak.